Şirket Politikamız
Şirket Politikamız

Kural Grup A.Ş. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak, müşteri istek ve beklentilerini yerine getirecek şekilde üretimden satış sonrası teknik servis hizmetlerine birçok faaliyeti yürütmektedir. Verimliliği ve kaliteyi artırmak için "sürekli iyileştirme" ve "ilk defada doğru üretim" ilkesiyle hareket etmektedir. İnsan sağlığına ve çevreye saygılı üretim anlayışı içerisinde, tüm hedeflerine çalışanların mutluluğunu gözeterek ulaşmaktadır.

Kalite Politikamız:

Tüm iştiraklerimizde, sektöründe müşteri istekleri ve sektördeki gelişmelere uygun olarak tasarladığımız ve ürettiğimiz ürünlerin ilgili mevzuat şartlarına uyum sağlaması, sürekli iyileştirilmesi ve zamanında teslimat ile tam ve sürekli müşteri memnuniyeti inşa etmek.

Çevre Politikamız:

Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için ilgili mevzuata uyarak, Çevre etkilerini kontrol altında tutmak, bu etkileri azaltmak, çevresel performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilincin tüm ürün üretim faaliyetini "Operasyonel İş Mükemmelliği" ile gerçekleştirerek gelecek kuşaklara yaşanabilir temiz bir çevre bırakmaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız:

Çalışanlarımızın ve 3. tarafların Sağlığını ve Güvenliğini korumak ve sürekliliği sağlamak için ilgili mevzuata uyarak, faaliyetlerden kaynaklanabilecek tehditleri ortadan kaldırmak, sağlık ve güvenlik risklerini azaltmak, koruma parametrelerini belirlemek, uygulamak ve sürekli iyileştirerek önce Sağlığımızı sonra İşimizi Korumaktır.

Bilgi Güvenliği Politikamız:

Ürettiğimiz ve bize emanet edilen her türlü bilginin güvenliğini sağlamak ve sürekliliğini için ilgili mevzuata uyarak, faaliyetlerden kaynaklanabilecek tehditleri ortadan kaldırmak, risklerini azaltmak, iş sürekliliği planları ile geri dönüşleri garanti altına almak ve sürekli iyileştirerek sahip olduğumuz bilginin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini sağlamaktır.