Hakkımızda
Hakkımızda

Kural Grup A.Ş. Çocukluk ile gençlik arasındaki dönemlerinde bir insanın hayallerinin gerçeğe dönüşünün hikayesidir. Başarı hikayemiz "önce hayallerimize" inanmakla başladı. Belki bir çocukluk masumiyeti belki de bir deli aklı idi düşüncelerimiz, ama inandık "içinde olduğumuz durum ve şartları" umursamadan, nasıl olur, mümkün mü, nasıl yapacaksın sorularına takılmadan "hayal ettik, doğrulduk, adım attık, yürüdük ve başardık"

2010 yılının Ekim ayında soğuk bir kış gecesi sıcacık hayallerimizle yola çıktık. Baba mesleği olan sıhhi ve kalorifer tesisatçılığını endüstriyel bir alana taşımak ve ülkemizin önde gelen sanayici ve kuruluşlarına hizmet vermek amacı ile çıktığımız bu yolda, aklımızda bölgemizde ilk olmak ve çağın ihtiyaçlarına göre şekillenen ve ihtiyaç duyulan işleri yapmak vardı.


Bugün geldiğimiz bu noktada "Kural Grup A.Ş." ülkesinin önde gelen sanayici, şirket ve holdinglerine hizmet veren, verdiği hizmetlerle her platformda adından söz ettiren, güçlü, aranılan ve tercih edilen" bir çözüm ortağı olma başarısını yakalamış bir şirkettir.


Kural Grup A.Ş. İçinde bulunduğu durum ve şartlar ne olursa olsun bunları mazeret olarak görmeyip inandığı değerler doğrultusunda hedefine kararlılıkla yürüyen, Türk Milleti'ne, en güzel örnek teşkil edecek "Kurtuluş Savaşı" duygusunu her daim iliklerinde hisseden inanç ve kararlılıkla yürüyen bir şirket olma özelliğini her zaman taze tutacaktır. "hayallerimize inanarak" yarınlarımıza, dünyamıza, ülkemize ve insanlığa yaralı olmak için büyümeye ve çalışmaya devam edeceğiz.